3 Juridisch Dossierbeheerders (Vervangingscontracten)

CM helpt niet minder dan 4,5 miljoen mensen om gezond en gelukkig te leven. Hoe dat kan? Dankzij de dynamiek van onze medewerkers! Zij slaan elke dag de handen in elkaar om resultaten te boeken. De motor achter deze geoliede machine? Ze worden gedreven door solidariteit en willen samen vooruitgaan. Hun inspanningen worden erkend, want ze krijgen tal van kansen om zich te ontwikkelen en te groeien in hun job. Dat alles op een werkplek waar ook waarde wordt gehecht aan de balans tussen werk en privé. Straf hé? Maar je moet ons niet zomaar geloven. Vraag het gewoon aan onze straffe medewerkers. Ze zullen het graag bevestigen: Bij ons leeft het.

 
Waar kom je terecht? In de hoofdzetel op het juridisch departement.
 
Op het juridisch departement werken circa 70 medewerkers die samen volgende doelstellingen nastreven: het terugvorderen van bedragen naar aanleiding van een ongevalsdossier (verkeersongeval, gemeen recht, medisch ongeval, arbeidsongeval,…), ledenverdediging in het kader van tariefzekerheid en rechtsbijstand voor medische ongevallen, het beheer van geschillen binnen de ZIV wetgeving en het behandelen van vragen met betrekking tot diverse takken van de gezondheidszorg (wet op de privacy, statuten van mutualiteiten,…). Een aantal van deze taken wordt uitgevoerd door onze regionale ziekenfondsen. 
 
Wij zijn op zoek naar een juridisch dossierbeheerder om ons team in de hoofdzetel te versterken.
 

Dit zoeken we


Gepassioneerd door rechten? Je wil je juridisch verdiepen in uitdagende en boeiende materie door vonnissen te analyseren en contact te onderhouden met politie, rechtbank en advocaten? Als juridisch dossierbeheerder behandel je fascinerende dossiers. En dat levert je iedere dag nieuwe kennis op. Hoewel het een zeer specifieke materie is, zijn het dagdagelijkse situaties. Dat het om een gevarieerde job gaat, hoeven we je niet meer te zeggen. Bovendien krijg je de vrijheid om beslissingen te nemen na medisch advies en ervaar je rechtstreeks hoe je de leden helpt. Je zou voor minder met een voldaan gevoel naar huis gaan.

 

Je komt terecht op de hoofdzetel op het juridisch departement. Daar streven 70 medewerkers volgende doelstellingen na: terugvorderen van bedragen naar aanleiding van een ongevalsdossier (verkeersongeval, gemeen recht, medisch ongeval, arbeidsongeval,…), ledenverdediging in het kader van tariefzekerheid en rechtsbijstand voor medische ongevallen, het beheer van geschillen binnen de ZIV wetgeving en het behandelen van vragen met betrekking tot diverse takken van de gezondheidszorg (wet op de privacy, statuten van mutualiteiten,…). Een aantal van deze taken wordt uitgevoerd door onze regionale ziekenfondsen. 

 

• Je beheert zelfstandig een eigen pakket dossiers (recuperatiedossiers, ongevalsdossiers of geschillen rond ZIV-wetgeving) onder de verantwoordelijkheid van een supervisor.

• Je verwerkt de ongevalsaangiften of de verzoeken. 

• Je gaat autonoom in discussie met de betrokken partijen over de aansprakelijkheid en de causaliteit van de terug te vorderen prestaties.

• Je zorgt voor de behandeling en opvolging van briefwisseling en andere contacten met de betrokken partijen: ziekenfondsen, verzekeringsmaatschappijen, advocaten, sociaal verzekerden, arbeidsauditoraat, griffie, rechtbank…

• Je voert een beperkt aantal administratieve taken uit, zoals inbreng van gegevens in het digitaal dossier, de boekhoudkundige verwerking van gerecupereerde gelden,…

 

We gooien je niet voor de leeuwen. Je wordt ondersteund door een team gepassioneerde en getalenteerde collega’s waar je terecht kunt voor advies. Bovendien krijg je een meter of peter toegewezen, die je zal begeleiden en bij wie je steeds terecht kan met jouw vragen.

Dit ben jij


Je beschikt over een bachelor diploma of een gelijkwaardige ervaring. Voorkennis in rechten is een belangrijke troef maar de inhoudelijke verdieping zoals het gemeen recht binnen de sociale zekerheidssector leer je on the job.  

 

•  Een goede kennis van de ZIV reglementering is een pluspunt. 

• Analyseren zit in jouw DNA.

• Je werkt resultaatgericht.

• Je gaat proactief en autonoom te werk en kunt plannen en organiseren.

• Je bent flexibel en kunt vlot mondeling en schriftelijk communiceren. 

•  De courante toepassingen van Office kennen voor jou geen geheimen.

 • Je kunt je vinden in de kernopdracht van onze organisatie.

• Je hebt een perfecte kennis van het Nederlands et une bonne connaissance du français.

Dit bieden we je


We bieden jou een voltijds vervangingscontract.
 
Wat je precies kunt verwachten? Een bende toffe collega’s, ruimte voor ontwikkeling en verantwoordelijkheid, én een job met impact. Je maakt immers dagelijks het verschil voor onze leden. Uurtje tijd? Dan volgen hier nog meer voordelen. Zo kun je rekenen op een competitief en veelzijdig loonpakket. Bovendien krijg je de kans om werk en privé mooi in evenwicht te houden. Maar er is meer. Want wie dat wil, kan hier heel wat kansen grijpen. We bieden je tal van opleidingen en ontwikkelingsmogelijkheden. Je krijgt de ruimte om initiatieven te nemen. En je werkt mee aan uitdagende projecten. Wees er maar zeker van dat je nooit ter plaatse zult blijven trappelen. Te mooi om waar te zijn? Ondervind het in levende lijve. 
 
Overal een vinkje gezet? Dan ben jij wie we zoeken en willen we je graag als juridisch dossierbeheerder in ons team in de hoofdzetel. Bezorg ons je cv en motivatiebrief via onderstaande link. Wij zijn alvast nieuwsgierig om jou te leren kennen.
 


Dit is je kans


Bezorg ons je cv en motivatiebrief via onze website. We kijken ernaar uit je reactie te mogen ontvangen!
Details
  • Betaalde job
  • Voltijds
  • Online sinds
  • Solliciteren voor
  • Indiensttreding: zo snel mogelijk
Meer informatie Werkgever

Haachtsesteenweg 579
1030  Schaarbeek


Ontvang deze vacatures in je mailbox

Laat hier je gegevens achter en ontvang dagelijks of wekelijks een overzicht in je mailbox.

Het dagelijks overzicht wordt elke dag om 20u verstuurd en bevat alle vacatures van de voorbije dag. Het wekelijks overzicht wordt elke maandag om 20u verstuurd en bevat de 50 meest bekeken vacatures van de voorbije week.

Er is een nieuwsbrief met betaalde jobs en één met vrijwilligersvacatures.


 
11.11.11 respecteert uw privacy. Wij houden ons aan de van toepassing zijnde wet- en regelgeving, waaronder de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG/GDPR). Uw gegevens gebruiken we enkel om u op de hoogte te houden van onze activiteiten. Indien u vragen hebt over de manier waarop 11.11.11 omgaat met uw persoonsgegevens, kunt u zich informeren via onze Privacyverklaring die ook op eenvoudige aanvraag verkrijgbaar is bij 11.11.11, Dienst Communicatie, Vlasfabriekstraat 11 - 1060 Brussel. U kunt uw vraag ook richten aan de verantwoordelijke voor privacy van 11.11.11 (DPO): via e-mail privacy@11.be of via 11.11.11, DPO, Vlasfabriekstraat 11 - 1060 Brussel
Als je hieronder een invulveld ziet, laat dit dan zeker leeg!
Anders wordt je inschrijving beschouwd als een poging tot spam en genegeerd.